Paskelbta Pakomentuoti

Keyless Protector bus pristatytas parodoje „Mechanika 2018“

Keyless Protector jau Lietuvoje!

Keyless Protector jau Lietuvoje! Jau šią savaitę Vilniuje, gegužės 16 – 18 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyks paroda „Mechanika 2018“, kuri vadinama svarbiausiu inžineriniu pramonės metų renginiu Lietuvoje.

Šioje parodoje pristatomi tarptautiniai specializuoti gamybos, inovacijų ir inžineriniai sprendimai. Todėl paskatinti didėjančio masto automobilių vagysčių, sukūrėme inovatyvią sistemą, galinčią apsaugoti jūsų automobilį, tai Keylessprotector arba beraktės automobilio atrakinimo/užvedimo sistemos apsauga.

Keyless protector yra gaminys, kuris įmontuojamas/įdedamas į automobilio pultelį, apgaubiant jo bateriją. Jo paskirtis – anuliuoti pultelio skleidžiamas bangas ir pagal jo veikimo būseną prilyginama, tarsi, baterija būtų išimta iš pultelio.

Naudojimasis gaminiu paprastas, tiesiog išlipus iš automobilio, jį užrakinus, pultelio baterija už poros minučių blokuojama automatiškai ir tokiu būdu nutraukiamas ryšys su automobiliu. Jums nuėjus, pultelis neskleidžia jokio signalo ir ilgapirščiai, norint nuvaryti automobilį, negali nuskaityti bei „prailginti“ pultelio veikimo atstumo, naudojantis modernią įranga.

Grįžus prie automobilio ir atlikus tam tikrą kombinaciją, t.y. lengvai ranka “trinktelėjus” į patį pultelį, rankinę, kelnių ar striukės kišenę, kur randasi pultelis, aktyvuojamas ryšys tarp automobilio ir pultelio. Tad lengvai atsirakinsite bei užrakinsite ir jūsų automobilis bus saugus.

Susitikime gegužės 16 – 18 dienomis Litexpo parodų centre 3-ioje salėje ir apie mus sužinokite daugiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *